Hadice odsávací na vysavače

 Hadice odsávací na vysavače

Hadice pro průmyslové vysavače Provozní teplota od -30°C až do +60°C .Výztuha samonosá bez sprály, materiál vrstvený EVA (etyl-vinyl-acetát) - šedý Vlastnosti - flexibilní hadice, odolná trvalým deformacím, minimální tlaková ztráta při průtoku vzduchu, vynikající ohebnost bez nebezpečí destrukce. Oproti hadici z PVC má zvýšenou odolnost vůči některým agresivním chemikáliím.

Na rozdíl od standardních hadic tohoto typu má i při větších průměrech dobrou odolnost. Profesionální hadice pro průmyslové vysavače - provozní teplota od -0°C až +85°C, výztuha ocelová spirála v PVC pouzdře. Textilní výztuž v plášti. Materiál vrstvený EVA (etyl-vinyl-acetát) - šedý.

Vlastnosti vynikajcí flexibilita a manipulace, vysoká mechanická pevnost,výborný vzhled. Použití - domácí a průmyslové vysavače, aplikace s požadavky na vysokou flexibilitu a estetiku. Odsávání vzdušniny, prachu a jemného odpadu všeobecně Použití: Domácí a průmyslové vysavače. Odsávání vzduchu, prachu, neabrazivních částic, plynů při svařování.

hansanet-ipoint

Kontaktní spojení

e-mail: info@hansanet.cz
Telefon 1: 592 750 337
Mobil 1: 607 802 746
Mobil 2: 602 862 412