Podlahoviny pryž

Podlahoviny pryž

Základní nabídku tvoří Dielektrický koberec - slouží jako doplňková ochrana neživých částí před nebezpečným dotykovým napětím, svým tvarovaným povrchem zaručuje bezpečnou chůzi a eliminuje možnost uklouznutí. Dielektrický koberec má standardní dielektrická pevnost do 26 kV. Zajímavou položkou jsou Stájové koberce a KARO rohože, jsou určeny pro koně, krávy a jiná zvířata vyrábějí se z klasické pryže.

Používají se do stájí, boxů, na přístupové cesty, do transportních vozíků, do sprch a solárií, pro veterinární kliniky a ZOO. Další v nabídce je penízková guma do síly 4 mm v barvě černé, šedé a červené - vhodné do interiérů jako protiskluzová krytina. Rýhovaná guma se používá k pokrytí vnitřních podlah průmyslových prostor. Rýhované gumy svým tvarovaným povrchem zaručují bezpečnou chůzi a eliminují možnost uklouznutí.

Krytiny GRABIOL mají vysokou odolnost proti oděru a dlouhodobou životnost, jejich využití je především ve všech typech dopravních prostředků, ale také do interiérů, kanceláří, obchodů a hal. Krytiny GRABIOL mají protiskluzovou úpravu tvořenou siliciumkarbidovými zrnky.

hansanet-ipoint

Kontaktní spojení

e-mail: info@hansanet.cz
Telefon 1: 592 750 337
Mobil 1: 607 802 746
Mobil 2: 602 862 412